KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16217082
nr 1621 7082
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerad, daterad 1975-78. Akvarell, bildmått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 31x40-35x43 ca
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 12:12:44)
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 20:01:35
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann